Beta version 0.1

Стенограмма протокола допроса арестованного Янишевского Степана Павловича об квартирах ОУН и деятельности "мельниковцев" в Винницкой области от 24-25 сентября 1948 года

Зміст документа: 
Стенограма протоколу допиту заарештованого Янишевського Степана Павловича про квартири ОУН та діяльність "мельниківців" в Вінницькій області від 24-25 вересня 1948 року. Дубок. У документі йдеться про явні та конспіративні квартири ОУН в Вінницькій області із 1941, керівний склад ОУН(м) та її діяльність в Вінницькій області. 
Автори:
 невідомо  
Організація-видавник:
МГБ УССР 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Вінницька область, Дубок, МГБ, МГБ УССР, "мельниківці", ОУН, "провід", протокол допиту, СССР, стенограма, УССР, Янишевський Степан Павлович 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1911 — 25.09.1948 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/22066/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 16.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар