Beta version 0.1

Стенограмма протокола допроса арестованного Янишевского Степана Павловича об попытках освобождения оуновцев из тюрьмы во Львове от 14 сентября 1948 года

Зміст документа: 
Стенограма протоколу допиту заарештованого Янишевського Степана Павловича про спроби звільнення оунівців із тюрми у Львові від 14 вересня 1948 року. Дубок. Афонина. У документі йдеться про лікаря Пожарського та його плани із Янишевським Степаном звільнити дружину Янишевського Степана із тюрми у Львові у 1947-1948. 
Автори:
 Дубок, Афонина  
Організація-видавник:
МГБ УССР 
Дата створення:
14.09.1948  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Афонина, Дубок, Малицька Вара, МГБ, МГБ УССР, Пожарський, протокол допиту, стенограма, УССР, Янишевський Степан Павлович 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
грудень 1947 — 14.09.1948 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/22065/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 16.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар