Beta version 0.1

Список участников оуновских "проводов", бандгруп и боевиков-одиночек действующих на территории западных областей УССР на 1 ноября 1952

Зміст документа: 
Список учасників оунівських "проводів", бандгруп та бойовиків-одинаків , що діють на території західних областей УССР на 1 листопада 1952 року. Пушкін. У документі подається характеристика керівного кадрового складу ОУН на території Західної України за такими критеріями : належність до "проводу" ОУН, ім'я, прізвище та псевдоніми, очолювана посада, рік народження, рік преходу на нелегальне становище, рік ліквідації станом на листопад 1952. 
Автори:
 Пушкин  
Організація-видавник:
МГБ УССР 
Дата створення:
листопад 1952  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Галаса Василь, Галаса Василь Михайлович - "Орлан", Кук Василь, Кук Василь - "Леміш", "Юрко", "Медвідь", "Ле", "Леміш", МГБ, МГБ УССР, "Орлан", ОУН, пропаганда, референтура, СБ, УССР, центральний "провід" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1899 — листопад 1952 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/22000/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 8.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар