Beta version 0.1

Список участников оуновских "проводов", бандгруп и бандитов-одиночек, действующих на территории западных областей УССР на 1 декабря 1953 года

Зміст документа: 
Список учасників оунівських "проводів" , бандгруп та бандитів-одинаків, що діють на території західних областей УССР на 1 грудня 1953 року. Григор’єв. У документі подається кількість кадрового складу "проводів" ОУН на Західній Україні за такими критеріями: приналежність до "проводу", прізвище та псевдо, рік народження, рік відходу у нелегальний стан, відмітка про ліквідацію органами радянської влади. 
Автори:
 Григорьев  
Організація-видавник:
МГБ УССР 
Дата створення:
грудень 1953  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 бандгрупа, Галаса Василь, Галаса Василь Михайлович - "Орлан", Західна Україна, Кук Василь, Кук Василь - "Леміш", "Юрко", "Медвідь", "Ле", "Леміш", МГБ, МГБ УССР, "Орлан", ОУН, "провід", список, УССР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1897 — грудень 1953 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21998/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 8.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар