Beta version 0.1

Список участников ОУН, находящихся на нелегальном положении, состоящих на оперативном учете Брюховичского Райотдела МГБ по Львовской области на 10 декабря 1949 года

Зміст документа: 
Список учасників ОУН на нелегальному стані, що числяться на оперативному обліку Брюховицького Райвідділу МГБ по Львівській області на 10 грудня 1949 року. Сафонов. У документі описуються оунівці, що входять до складу кущових бандбоївок та сільських бандбоївок, а також, нелегальні одиночні бойовики на території Брюховицького району Львівської області станом на 1949. Також. вказується їх коротка біографія. 
Автори:
 Сафонов  
Організація-видавник:
РО МГБ 
Дата створення:
10.12.1949  
Місце створення:
 Львівська область  
Ключові слова:
 бандбоївка, Брюховичі, кущ, Львівська область, МГБ, ОУН, район, РО МГБ, СБ, село, список, "Терлецький" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1892 — 10.12.1949 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21989/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 8.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар