Beta version 0.1

Объяснительная записка к схеме действующих проводов ОУН на территории Станиславской области

Зміст документа: 
Пояснювальна записка до схеми діючих проводів ОУН на території Станіславської області. Порубай, Костенко. У документі йде мова про Станіславську область, як складову частину крайового проводу ОУН "Захід - Карпати". Крім цього, розглядається кількість, організаційна структура та керівний та кількісний склад крайових, надрайонних, районних та кущових "проводів" на території "проводу" ОУН "Захід - Карпати" та Станіславської області станом на січень 1948. 
Автори:
 Порубай, Костенко  
Організація-видавник:
УКГБ 
Дата створення:
січень 1948  
Місце створення:
 Станіславська область  
Ключові слова:
 АБ, Костенко, Лаврін Іван, Лаврін Іван Васильович - "Нечай", "Нечай", ОУН, Порубай, пояснювальна записка, "провід", пропаганда, референтура, Станіславська область, УКГБ, УПА - "Захід - Карпати" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21978/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 8.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар