Beta version 0.1

Докладная записка об аресте президента УГВР - Осьмак К. И.

Зміст документа: 
Доповідна записка про арешт президента УГВР - Осьмак К. І. Махов. У документі йдеться про діяльність ОУН починаючи із 1941 (співпраця з німцями, створення УПА, створення УГВР) по 1944. Особлива увага виділяється створенню УГВР,розгляд її структури, визначенню її ідейної платформи та програмних цілей, зв'язків із американцями та англійцями закордоном. Також, висвітлюється внутрішній розкол в націоналістичному русі, а саме між членами УГВР та ОУН(б) в 1946. Також наводиться коротка біографія та діяльність в ОУН та на посаді президента УГВР Осьмака Кирила. 
Автори:
 Махов  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
07.10.1960  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 "Берлога", Волошин, Горянський, доповідна, доповідна записка, записка, Західна Україна, Кук, Лебідь, Львів, Махов, МГБ, МГБ УССР, Мудрий, Осьмак, ОУН, "Платформа", Стецько, УГВР, УНДО, Універсал, УПА, УССД, центральний "провід", Шухевич 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1890 — 07.10.1960 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21945/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 8.
Розділи:
 4.5. Українська головна визвольна рада, 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар