Beta version 0.1

Сообщение народному комиссару внутренних дел УССР комиссару госбезопасности 3-го ранга тов. Рясному о разгроме оуновских организаций в Станиславе

Зміст документа: 
Повідомлення народному комісару внутрішніх справ УССР комісару держбезпеки 3-го рангу тов. Рясному про розгром оунівських організацій в Станіславі. Похвалов, Порубай, Рясний. У даному документі наводиться листування оунівців "Моцного", "Довбуша" та "Чумака" у яких подаються рекомендації що до пропагандистської діяльності ОУН із населенням та застосування санкцій проти селян, що виступають в опозиції до ОУН. 
Автори:
 Похвалов, Порубай, Рясний  
Організація-видавник:
УКГБ 
Дата створення:
15.03.1945  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 "Довбуш", Львів, "Моцний", НКВД. Галичина, ОУН, Порубай, Похвалов, Рясний, СБ, Станіславська область, УКГБ, "Чумак" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
19.02.1945 — 15.03.1945 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21944/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 8.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар