Beta version 0.1

Выписка о тактике и форме подрывной деятельности банд ОУН в Тернопольской области

Зміст документа: 
Виписка про тактику та форму підривної діяльності банд. ОУН в Тернопільській області. Андрєєв. У документі розповідається про боротьбу оунівського підпілля в Тернопільській області проти радянської армії із 1943, після звільнення Тернополя від нацистів по 1945. Також, йде мова про структурну реорганізацію ОУН, зміну тактики дій, масову чистку СБ в середині ОУН, контроль над місцевим населення із унеможливлення співпраці його із органами МГБ, пропагандистську роботу ОУН із молоддю, як і на території СУЗ (методом направлення туди великої кількості кадрів) так і ПЗУЗ. В кінці документа наводиться список використаних матеріалів укладачем. 
Автори:
 Андреев  
Організація-видавник:
УКГБ УССР 
Дата створення:
28.05.1960  
Місце створення:
 Тернопіль  
Ключові слова:
 Андрєєв, Бегерський, Бегерський Лев - "Дон", "Верес", виписка, "Вир", "Голуб", "Дажбог", "Дон", Жаба, Ковальський, козак, "Леміш", МВД, МГБ, НКВД, ОУН, ПЗУЗ, "провід", Рондзистий, СБ, Сказинський, СУЗ, Тернопіль, "Тур", "Улас", УПА, УЧХ, ЦК КП(б)У, чистка, Шухевич, Шухевич Роман - "Тур" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1943 — 28.05.1960 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21943/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 8.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар