Beta version 0.1

Выписка из документа в агентурном деле "Берлога" об изменении организационной структуры и методов борьбы подполья ОУН - УПА

Зміст документа: 
Виписка із документу в агентурній справі "Берлога" про зміну організаційної структури і методів боротьби підпілля ОУН - УПА. Махов. У документі йдеться про реорганізацію територіальної та керівної структури та методів боротьби ОУН на території Західної України, внаслідок великих кадрових втрат, а саме ліквідацію певних структур та реорганізацію їх в нові. Також, йдеться про нову систему зв'язку в ОУН, роботу референтури пропаганди та СБ, структуру та обов'язки УЧХ. Також, велика увага приділяється спостереженню та контролю над більшовицькою адміністрацією членами ОУН та веденню пропагандистської роботи. 
Автори:
 Махов  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
червень 1960  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 "Берлога", виписка, Західна Україна, Махов, НКВД, НКГБ, ОУН, "провід", пропаганда, референтура, СБ, "Сокіл", СССР, Сталін, Станіславська область, УГВР, УПА, УССР, УЧХ, ЧА, "Яр" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1917 — червень 1960 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21940/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 8.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар