Beta version 0.1

Докладная записка о положении в ОУН по оуновским документам

Зміст документа: 
Доповідна записка про стан в ОУН по оунівських документах. Савченко. У документі йдеться про організовані органами МГБ військові операції проти ОУН в вересні-жовтні 1947 та отримання оунівських документів внаслідок цього . Так у переписці між оунівцями йдеться про важкі кадрові втрати на території ПЗУЗ, постійні облави органів МГБ, внутрішні суперечки в окремих "проводах" ОУН, психологічний стан оунівців. 
Автори:
 Савченко  
Організація-видавник:
МГБ УССР 
Дата створення:
13.11.1947  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 "Вівчар", головний "Провід", доповідна записка, Дрогобицька область, записка, Зарицька, "Леміш", МГБ, МГБ УССР, "Назар", ОУН, ПЗУЗ, "провід", Рівненська область, Савченко, СБ, СССР, Станіславська область, Тернопільська область, УПА, УССР, Шухевич 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1933 — 13.11.1947 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21939/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 8.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар