Beta version 0.1

Ориентировка об изменении организационной структуры руководящих звеньев ОУН

Зміст документа: 
Орієнтування про зміну організаційної структури керівних ланок ОУН. Махов. У документі розглядаються територіальні підрозділи ОУН на території України, також, йдеться про керівників підпілля на обласному, крайовому та державному рівні із згадкою про закордонне керівництво ОУН. 
Автори:
 Махов  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
05.10.1960  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Бандера, "Берлога", Галичина, Західна Україна, Козак Богдан, Козак Богдан - "Смок", Кравчук, Львівська область, Махов, МГБ, МГБ УССР, орієнтування, ОУН, ПЗУЗ, "провід", ПСУЗ, референтура, Сидор, Сидор Василь - "Шелест", "Смок", УССР, "Шелест", Шухевич 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21938/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 8.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар