Beta version 0.1

Ориентировка о деятельности ОУН в западных областях УССР за период 1941-1944 года от марта 1944 года

Зміст документа: 
Орієнтування про діяльність ОУН в західних областях УССР за період 1941-1944 року від березня 1944 року. Демехин. У документі йдеться про діяльність націоналістичних організацій в Західній Україні від 1921, створення ОУН в 1929 та їх діяльність до 1944 (співпраця з німцями бандерівців та мельниківців, розкол в ОУН на бандерівців та мельниківців, створення УПА, її структура та діяльність, розглядається діяльність бульбівців тощо). 
Автори:
 Демехин  
Організація-видавник:
НКВД УССР 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Бандера Степан, Боровець Тарас, Гудзенко, Західна Україна, Київ, Мельник Андрій, Німеччина, НКВД, НКВД УССР, орієнтування, ОУН, СССР, УВО, УНРА, УССР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1921 — березень 1944 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21853/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 5.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар