Beta version 0.1

Протокол допроса обвиняемого Галаса Василия Михайловича от 16 января 1954 года.

Зміст документа: 
Протокол допиту звинуваченого Галаса Василя Михайловича від 16 січня 1954 р. В протоколі йдеться про курень "Рена"- Мізерного Василя, а також його склад і їхні сутички з польськими військами; про курень "Андрійко" і про сотні котрі входили до куренів і їхні місця розташування. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
16.01.1954  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 "Андрієнко", "Біра", Болехів (місто), "Бродич", "Бурий", "Бурлаки", "Веселий", "Дідик", "Євгена", Карпати, Криниці, "Леміш", "Лис", Лунків (станція), МВД, Мізерний Василь, Мізерний Василь - "Рен", Польща, протокол допиту, "Рен", Сколе, "Соловей", СРСР, "Стах", "Хрін", "Шелест" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
грудень 1944 — серпень 1952 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21808/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 4.
Розділи:
 Операція "Вісла" в архівах НКВД, 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар