Beta version 0.1

Выписка из протоколов допроса Степаняка о III конференции ОУН от 25.08.1944; виписка стосується справи "Берлога".

Зміст документа: 
Виписка з протоколу допиту Степаняка про ІІІ конференцію ОУН від 25.08 по 30.08.1944. В документі йдеться про час проведення 3-ї конференцій ОУН, її цілі, учасників і прийняті рішення на конференції. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
25.08.1944  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Валуйки, виписка, Климів Іван - "Легенда", Климів Іван - "Легенда", Лебедь Микола, Лебедь Микола - "Максим Рубан", "Ігор", "Ярополк", Лебедь Микола - "Максим Рубан", "Ігор", "Ярополк", "Легенда", Мирон, Мирон - "Орлик", Олесько, "Орлик", Равлик Іван, Ребак Ізьо, "Сергій", Степаняк, Степаняк - "Сергій", Теребеж, "Тур", Шухевич Роман, Шухевич Роман - "Тур", "Ямак", 3-тя конференція ОУН 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
лютий 1943 — березень 1943 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21803/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 4.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар