Beta version 0.1

Протокол допроса обвиняемого Галаса Василия Михайловича от 26 августа 1953 года

Зміст документа: 
Протокол допиту обвинуваченого Галаса Василя Михайловича від 26 серпня 1953 року. Птічкін. У документі йде мова про бандгрупи ОУН "Орла" та "Матвія" на території Рівненської області, характеризується їх особовий склад, із короткою біографією та особливими прикметами, діяльність та ліквідацією частини бойовиків органами МГБ із 1951-1953. також, дається коротка біографія та діяльність на території Рівненської області бойовиків "Черешня", "Орлик", "Полинь". 
Автори:
 Птичкин  
Організація-видавник:
МВД УССР 
Дата створення:
26.08.1953  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Галаса, Галаса Василь Михайлович, допит, Київ, "Леміш", "Лиман", "Матвій", МВД, МВД УССР, МГБ, "Орел", "Орлик", ОУН, "Полинь", протокол, протокол допиту, Птічкін, Рівненська область, УССР, "Черешня" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1950 — 26.08.1953 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21794/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 2.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар