Beta version 0.1

Протокол допроса обвиняемого Галаса Василия Михайловича от 26 августа 1953 года

Зміст документа: 
Протокол допиту обвинуваченого Галаса Василя Михайловича від 26 серпня 1953 року. Птічкін. У документі йдеться про учасників формувань ОУН в Мізочському та Вербському районах Рівненської області, а саме, розповідається про діяльність групи "Юрака" та "Славка" із 1948-1953. Також, наводиться коротка біографія та особливі прикмети "Славка". Окрім цього, наводиться характеристика підпільної діяльності, біографії та особливих прикмет "Старого", "Лопуха". 
Автори:
 Птичкин  
Організація-видавник:
МВД УССР 
Дата створення:
26.08.1953  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Галаса, Галаса Василь Михайлович, допит, Київ, "Леміш", "Лопух", МВД, МВД УРРС, МГБ, ОУН, ПЗУЗ, протокол, протокол допиту, Птічкін, Рівненська область, "Славко", "Старий", УССР, "Чорний", "Юрко" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1948 — 26.08.1953 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21793/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 2.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар