Beta version 0.1

Протокол допроса обвиняемого Галаса Василия Михайловича от 19 августа 1953 года

Зміст документа: 
Протокол допиту обвинуваченого Галаса Василя Михайловича від 19 серпня 1953 року. Птічкін. В документі йдеться про налагодження зв'язку та зустріч Галаси Василя із "Скобом" у ніч із 27 на 28 червня 1953 у Кременецькому лісі. Також, йде мова про інформування Галасою Василем "Леміша" про дану зустріч та про зустріч із "Ульяном". У документі йдеться про бажання оунівців порвати усі зв'язки із Бандерою та обрати новим керівником "Леміша". Крім цього, йде мова про кількість відправлених листів "Лемішу" та псевдонім, який використовував Галаса Василь. Також,згадується про переписку між "Павуком" та Галасою Василем. 
Автори:
 Птичкин  
Організація-видавник:
МВД УССР 
Дата створення:
19.08.1953  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Бандера, Галаса, Галаса Василь Михайлович, допит, Кам'янець - Подільська область, Київ, "Леміш", МВД, МВД УССР, МГБ, ОУН, Охримович, "Павук", протокол, протокол допиту, Птічкін, "Скоб", Трофим, УПА, УССР, центральний "провід", "Ятрань" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
літо 1952 — 01.09.1953 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21791/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 2.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар