Beta version 0.1

Протокол допроса обвиняемого Галаса Василия Михайловича от 17 августа 1953 года

Зміст документа: 
Протокол допиту обвинуваченого Галаса Василя Михайловича від 17 серпня 1953 року. Птічкін. У документі йдеться про організацію комунікації між "Павуком" та Галасою Василем після відходу останнього на схід. Також, Галаса Василь призначив зустріч із "Павуком" на 20-21 вересня 1953 та на 1954, які мали відбутись після повернення його зі сходу. Також вказується розроблена система комунікації між "Павуком" та Галасою Василем у випадку повернення Галаса Василя із сходу раніше визначеного терміну. Також, мова йде про надання Галаса Василем певних інструкцій "Павуку" що до комунікації із "Ульяном" та потребу передачі їм провізії 1 - 2 жовтня 1953 в пункті"жовтень". Також, йде мова про шифрування інформації у переписці між "Ульяном" та "Павуком" чи "Ульяном" та "Лемішем". Наводиться і характеристика особистих якостей оунівців - "Павука", "Чумака" та "Олеся". Вказується нагорода"Павука" срібним хрестом "Лемішем". 
Автори:
 Птичкин  
Організація-видавник:
МВД УССР 
Дата створення:
17.08.1953  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Галаса, Галаса Василь Михайлович, допит, Київ, "Леміш", МВД, МВД УССР, "Олесь", ОУН, "Павук", протокол, протокол допиту, Птічкін, "Скоб", Тернопільська область, "Ульян", УССР, "Чумак" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1952 — 1954 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21789/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 2.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар