Beta version 0.1

Протокол допроса обвиняемого Галаса Василия Михайловича от 15 августа 1953 года

Зміст документа: 
Протокол допиту обвинуваченого Галаса Василя Михайловича від 15 серпня 1953 року. Птічкін. У документі йдеться про зустріч Галаса Василя із "Романом" - "Загравою" в березні 1950. Крім того, допитуваний описує особливі прикмети "Заграви" та наводить його коротку біографію. Також, йде мова про антирадянську діяльність "Заграви" в ОУН, а саме, збройну боротьбу із підрозділами МВД, організацію мітингів в селах. 
Автори:
 Птичкин  
Організація-видавник:
МВД УССР 
Дата створення:
15.08.1953  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Волинська область, Галаса Василь Михайлович, допит, "Заграва", Київ, МВД, МВД УССР, окружний "провід", ОУН, ПЗУЗ, протокол, протокол допиту, Птічкін, "Роман", "Роман" - "Заграва", УПА, УССР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1945 — 15.08.1953 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21788/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 2.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар