Beta version 0.1

Протокол допроса обвиняемого Галаса Василия Михайловича от 14 августа 1953 года

Зміст документа: 
Протокол допиту обвинуваченого Галаса Василя Михайловича від 14 серпня 1953 року. У документі йде мова про членів ОУН, що імовірно знаходяться на території Східної України. Також, мов йде про псевдоніми керівників ОУН ("Заграва", "КСН") та імовірне визначення людей, яким ці псевдоніми належали. 
Автори:
 нерозбірливо  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 "Вавилонський", Галаса Василь Михайлович, допит, Житомирська область, "Заграва", "Заграва" - "Роман", Київ, "КСН", "Кулеметник", окружний "провід", ОУН, протокол, протокол допиту, Рівненщина, "Роман", "Скоб", "Ульян", УССР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1950 — 14.08.1953 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21787/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 2.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар