Beta version 0.1

Протокол допроса обвиняемого Галаса Василия Михайловича от 5 августа 1953 года

Зміст документа: 
Протокол допиту обвинуваченого Галаса Василя Михайловича від 5 серпня 1953 року. Птічкін. У документі розповідається про зустрічі у 1953 між Галаса Василем та "Ульяном" - керівником Ровенського окружного "проводу" ОУН. Метою даних зустрічей була потребу у інформування "Ульяна" про стан підпілля ОУН на території ПЗУЗ та України загалом та донесення відомостей про стан справ та розбрат в українських емігрантських колах. Також, мова йшла про підготовку двох бункерів для Галаса Василя та "Ульяна" для зимівлі 1953 - 1954. В кінці документу подається можливе перебування місце перебування "Ульяна" станом на серпень 1953. 
Автори:
 Птичкин  
Організація-видавник:
МВД УССР 
Дата створення:
05.08.1953  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Бандера, бункер, Веселівна, Галаса, Галаса Василь Михайлович, Дідичі, допит, ЗП УГВР, ЗЧ ОУН, Київ, "Леміш", МВД, окружний "провід", ОУН, ПЗУЗ, протокол, протокол допиту, Птічкін, "Скоб", Тернопільська область, "Ульян" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1952 — 1954 
Примітки:
Друга сторінка документа присутні в трьох екземплярах 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21783/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 2.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар