Beta version 0.1

Протокол допроса обвиняемого Галаса Василия Михайловича от 4 августа 1953 года

Зміст документа: 
Протокол допиту обвинуваченого Галаса Василя Михайловича від 4 серпня 1953 року. Птічкін. В документі йдеться про період листопада 1950 по червень 1951, а саме про перебування Галаса Василя на території с. Борухів, Волинської області. Метою перебування було дача вказівок що до антирадянської діяльності керівництву Ковельського окружного "проводу" ОУН, залучення до діяльності "проводу" нових кадрів, передача проводу деяких документів. Також,, розповідається про місце знаходження Галаса Василя від зими 1951 до травня 1954. Окрім цього, подається інформація про місце розташування оунівських бункерів на території Волинської області, до цього додається схематичний малюнок одного із бункерів із описом наявних в ньому речей, а саме 15 папок із звітами, радіоприймач. 
Автори:
 Птичкин  
Організація-видавник:
МВД УССР 
Дата створення:
04.08.1953  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 "Бей-Зот", "Буйний", бункер, Волинська область, Галаса, Галаса Василь Михайлович, допит, Київ, Ковель, Кондратюк Антон, крайовий "Провід", Лавров, Лидухів, МГБ, окружний "провід", ОУН, "Панас", ПЗУЗ, протокол, протокол допиту, Птічкін, Тернопільська область 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
листопад 1950 — 04.08.1953 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21782/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 2.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар