Beta version 0.1

Протокол допроса обвиняемого Галаса Василия Михайловича от 4 августа 1953 года

Зміст документа: 
Протокол допиту обвинуваченого Галаса Василя Михайловича від 4 серпня 1953 року. Птічкін. У документі розповідається про перехід Галаса Василем польсько-радянського кордону у 1947 за вказівкою Шухевича Романа. Увага акцентується на місці перебування (у бункерах на території Дрогобицької, Рівненської та Волинської областей) Галаса Василя із моменту переходу кордону і до жовтня 1950. 
Автори:
 Птичкин  
Організація-видавник:
МВД УССР 
Дата створення:
04.08.1953  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Волинська область, Галаса, Галаса Василь Михайлович, допит, "Дубовий", Київ, крайовий "Провід", "Леміш", МГБ, ОУН, ПЗУЗ, протокол, протокол допиту, Птічкін, Рівненська область, Савчин, СССР, центральний "провід", Шухевич Роман 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
вересень 1947 — 04.08.1953 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21781/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 2.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар