Beta version 0.1

Протокол допроса арестованного Галаса Василия Михайловича от 16 июля 1953 года

Зміст документа: 
Протокол допиту арештованого Галаса Василя Михайловича від 16 липня 1953 року. Махов. У документі йдеться про організацію зустрічі та зустріч між Галасою Василем та "Лемішем" у його бункері в серпні 1952. Вказується на те, що восени 1952 бункер "Леміша" був ліквідований органами МДБ-"Міністерства державної безпеки", Також розповідається про тимчасове перебування Галаса Василя у бункері окружного "проводу" ОУН "Уляна" та його зустрічі із керівниками проводу. Документ завершується описом зворотної дороги Галаси Василя від "Леміша" та його переховування протягом зими 1952-1953 у Дідухові у сім'ї колгоспника. 
Автори:
 Птичкин  
Організація-видавник:
МВД УССР 
Дата створення:
16.07.1953  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Галаса, Галса Василь Михайлович, Гурбенський (ліс), Дідухів, допит, Дранча, Київ, "Леміш", МГБ, Мощаниця, окружний "провід, ОУН, Пивча, протокол, протокол допиту, Птічкін, Рівненська область, Тернопільська область, Ярунський (ліс) 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
липень 1952 — 16.07.1953 
Примітки:
Деякі слова розмиті 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21773/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 2.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар