Beta version 0.1

Часть Протокола допроса Галаса Василия Михайловича от 15 июля 1953 года

Зміст документа: 
Частина протоколу допиту Галаса Василя Михайловича від 15 липня 1953 року. Птічкін. У документі йдеться про затримання Галаса Василя на території Кам'янець Подільської області, та конфіскації у нього різних зразків зброї, організаційної переписки та націоналістичної літератури. Також, йде мова про мотиви, обставини вступу та початок діяльності в ОУН Галса Василя із листопада 1937 та його діяльність на керівних посадах в ОУН. Також, Галаса Василь був репресованим та арештованим польськими властями в травні 1939 та органами НКВД в грудні 1939. 
Автори:
 Птичкин  
Організація-видавник:
МВД УССР 
Дата створення:
15.07.1953  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Білокриниця, Волинська область, Галаса, Галаса Василь Михайлович, допит, Кам'янець-Подільська область, Київ, Київська область, Козовський район, Кусень Йосиф, Кусень Йосиф - "Сірий", Олесино, ОУН, Підгаєцький район, протокол, протокол допиту, Птічкін, Рівненська область, "Сірий", Тернопільська область, УССР, центральний "провід", "Юнацтво" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1920 — 15.07.1953 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21772/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 2.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар