Выписка из протокола допроса обвиняемого Липового д Бакше Евгения Ивановича от 8 ноября 1944 года.
- Завантажити (149.91 Кб) завантажень: 84
- Переглянути переглядів: 4
- Зміст документа:
- Виписка з протоколу допиту обвинуваченого Липового д Бакші Євгена Івановича від 8 листопада 1944 року. Криканов. Справа про допит Бакші Є. І., який розповідає про відомих йому людей з ОУН.
- Автори:
- Криканов
- Організація-видавник:
- УКДБ
- Дата створення:
- без дати
- Місце створення:
- Тернопільська область
- Ключові слова:
- "Богдан", Литвин Володимир, Литвин Володимир -"Лямпарт", "Лямпарт", "Мороз", ОУН, "Петр", протокол, ПУН, "Січовик"
- Спосіб відтворення:
- машинопис
- Тип документа:
- документи слідства
- Мова документа:
- Російська;
- Крайні дати:
- 1942 — лютий 1944
- Примітки:
- URL:
- http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21741/
- Архіви та колекції:
- ГДА СБУ — Ф. 13. — Спр. 372. — Т. 1.
- Розділи:
- 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ.
Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії.
Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
Дякуємо Вам!
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
Дякуємо Вам!
Додати коментар