Beta version 0.1

Журнал молоді "Дорога". Ч. 2. лютий 1944. Р. VІІ.

Зміст документа: 
Зміст: Хоробре серце; Напевне; Хвали життю; Відродженецька пісня; Пророчі слова; Краєва конференція окружних референтів молоді у Львові; Література червоної крові; Їх було троє; Молодий дослідник; Прекрасний винахід - той трамвай; Вони до нас; Лещатарське мистецтво в світлі; На чорній фармі; Де щастя; Що оповідає природник з Чорногори; Скарб джунглів; Строфіка та римування; Сучасність; Ввечері; Школа детектива Шкварки; Гра великих чисел; Листування редакції; Загадки; Розв'язки загадок. 
Автори:
 Старосольський Юрій  
Організація-видавник:
Українське видавництво 
Дата створення:
1944  
Місце створення:
 Краків-Львів  
Ключові слова:
 ВСУМ, Галичина, "Дорога", журнал, Італія, Косач-Квітка Лариса Петрівна - "Леся Українка", Краків, Львів, Старосольський Юрій - "Юст", УДК, Україна, УЦК, Франція 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1494 — 1942 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21728/
Архіви та колекції:
 НБ ЛНУ ім. І. ФранкаРСРК"Д"1944
Розділи:
 Журнал молоді "Дорога", 3.3.5.1. Преса пластових (скаутських) організацій
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар