Beta version 0.1

Журнал молоді "Дорога". Ч. 5. грудень 1937. Рік 1.

Зміст документа: 
Зміст: Слово до читачів; До української молоді і громадянства; Конкурст на Крутянський гімн; Великий ювілей; Борець невідомий; Лявіна; Великі душі; Радість творчого життя; Жінка в нації; Бути витривалим!; Звертаюсь до вас, юнаки; Основи світогляду; Націоналізм в Бельгії; Українська молодь на Далекому сході; "Батько і син"; З ритмом життя; Сільське господарство - незаступний чинник у боротьбі; Світополітична хроніка; Молодь співає; Від редакції; Нова імперія. 
Автори:
 Старосольський Юрій  
Організація-видавник:
Друкарня Краєва 
Дата створення:
1937  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Азія, Бельгія, Бразилія, ГПУ, "Дорога", Європа, журнал, Закарпаття, Італія, Львів, Москва, націоналізм, Польща, Сибір, СРСР, Старосольський Юрій - "Юст", Україна, фашизм, Франція 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
15.11.1914 — 29.01.1938 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21701/
Архіви та колекції:
 НБ ЛНУ ім. І. ФранкаРСРК"Д"1937
Розділи:
 Журнал молоді "Дорога", 3.3.5.1. Преса пластових (скаутських) організацій
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар