Beta version 0.1

Журнал молоді "Дорога". Ч. 1. 1 травня 1937. Рік 1.

Зміст документа: 
Зміст: Христос Воскрес!; Дорога; Два світи; Творець українського націоналузму; На стрічу пригодам; Ростем!; Пряця в новій оцінці; Св. Юрій; Література й життя; На Маківці; До курінного отамана Г. Коссака; Пізнаваймо батьківщину!; У трагічну роковину; Монети минулого; З мандрівки по книжках; Сьогодні! Зараз!; Українська молоде! Друзі!; Хроніка; Спортивні новини; Оголошення. 
Автори:
 Старосольський Юрій  
Організація-видавник:
Друкарня "Слово" 
Дата створення:
1937  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 "Дорога", Естонія, журнал, Латвія, Литва, Львів, Міхновський Микола, Москва, Польща, "Слово", СРСР, Старосольський Юрій - "Юст", Україна, УСС, Франко Іван 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
ХVII ст. — 1937 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21698/
Архіви та колекції:
 НБ ЛНУ ім. І. ФранкаРСРК"Д"1937
Розділи:
 Журнал молоді "Дорога", 3.3.5.1. Преса пластових (скаутських) організацій
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар