Beta version 0.1

Часопис для української молоді "Вогні" Ч.1-2 від січня-лютого 1939 р.

Зміст документа: 
1. Про Пласт на Карпатській Україні. 2. Від Версаю по Мюнхен і Відень. 3. З побуту УСС на Карпатській Україні. 4. Рукописні пластові часописи молоді. 5. Перші пластові кроки на Закарпатті. 6. До 6. пластунів і прихильників Пласту. 7. Ідеал німецького юнака. 8. Шляхом життя та праці Українського студенства. 9. До підстав сусп.-громадської праці. 10. Рецензії й бібліографія. 11. З молодої пластової поезії. 
Автори:
 Кивелюк Богдан  
Організація-видавник:
Друкарня Наукового товариства імені Шевченка 
Дата створення:
лютий 1939  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Бачинський Леонід, "Вогні", Животко Аркадій, журнал, Залізняк Ю., Запорізька І., Каменогорський Сергій, Кивелюк Богдан, Левицький Северин - "Шерш", Луцький Ю., Пласт, поезія, "Рись", Рошко Іван – "Ірлявський", Сек, Сітницький Юрій, Старосольський Юрій - "Юст", студенство, УСС, Чорногірська О. 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21654/
Архіви та колекції:
 НБ ЛНУ ім. І. ФранкаРСРК"В"1939 рік
Розділи:
 Часопис для української молоді "Вогні", 3.3.5.1. Преса пластових (скаутських) організацій, 9.14.1. Пласт (український скавтинг)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар