Beta version 0.1

Часопис для української молоді "Вогні" Ч.5-6 від лютого-березня 1937 р.

Зміст документа: 
1. З любови до вітчини. 2. Реалізатори ідей. 3. Новий патос. 4. Пластуни в українській визвольній війні. 5. Про війну. 6. "Капітолійська вовчиця" - а не "нянька". 7. "Україна" без України. 8. Савеант сонсулес. 9. Одна з правд в очі. 10. Ріпостою. 11. 30-ліття Т-ва українських робітників "Сила" у Львові. 12. "Наша Батьківщина". 13. "Блаженні віруючі". 14. Політична провокація. 15. З пресового фільму. 16. Надіслані книжки й журнали 
Автори:
 Олесницький Роман  
Організація-видавник:
Друкарня Наукового товариства імені Шевченка 
Дата створення:
березень 1937  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Беч Любомир-Зенон, війна, "Вогні", Дегрелль Лєон (Leon Degrelle), журнал, Зленко Петро, Клявзевіц Карл (Carl Clausewitz), Левицький Северин - "Шерш", Олесницький Роман, Пласт, Сніжик Ст., Стебник Роман, Цвайг Стефан (Stefan Zweig) 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21647/
Архіви та колекції:
 НБ ЛНУ ім. І. ФранкаРСРК"В"1936-1937 рік
Розділи:
 Часопис для української молоді "Вогні", 3.3.5.1. Преса пластових (скаутських) організацій, 9.14.1. Пласт (український скавтинг)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар