Beta version 0.1

Часопис для української молоді "Вогні" Ч.5-6 від січня-лютого 1936 р.

Зміст документа: 
1. В річницю боротьби під Крутами. 2. 22 і 29 січня. 3. Думки про релігію. 4. Поет англійського імперіялізму. 5. В круговороті подій. 6. З мандрівок репортера. 7. З нашого життя. 8. Лицем до дійсности. 9. Вшануймо історію Українського Пласту. 10. Надійслані книжки й журнали 
Автори:
 Олесницький Роман  
Організація-видавник:
Друкарня Наукового товариства імені Шевченка 
Дата створення:
лютий 1936  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 "Вогні", журнал, Кіплінг Редярд (Rudyard Kipling), Крути, Левицький Северин - "Шерш", новини, Олесницький Роман, Пласт, Пясецький Андрій - "Дусько", Студинський Юрій, Чатинський Л. 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21640/
Архіви та колекції:
 НБ ЛНУ ім. І. ФранкаРСРК"В"1935-1936 рік
Розділи:
 Часопис для української молоді "Вогні", 3.3.5.1. Преса пластових (скаутських) організацій, 9.14.1. Пласт (український скавтинг)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар