Beta version 0.1

Часопис для української молоді "Вогні" Ч.4 від грудня 1934 р.

Зміст документа: 
1. Вихоуймо людей здібних до чину! 2. За недавнім кличем. 3. Витрівалости. 4. Примітки до конкурсу. 5. Дванадцять заповідей Б.Френкліна. 6. Про зимові табори. 7. З мандрівок репортера. 8. З нашого життя. 9. Задумайся! 10. З теки гумористики 
Автори:
 Раковський Мирослав  
Організація-видавник:
Друкарня Наукового товариства імені Шевченка 
Дата створення:
грудень 1934  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 "Вогні", Гладкий Ярослав - "Яро", журнал, Коваль Богдан, Козіцький Данило - "Козя", Раковський Мирослав, табір, Франклін Бенджамін (Benjamin Franklin) 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21631/
Архіви та колекції:
 НБ ЛНУ ім. І. ФранкаРСРК"В"1934-1935 рік
Розділи:
 Часопис для української молоді "Вогні", 3.3.5.1. Преса пластових (скаутських) організацій, 9.14.1. Пласт (український скавтинг)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар