Beta version 0.1

Часопис для української молоді "Вогні" Ч.1-2 від вересня-жовтня 1934 р.

Зміст документа: 
1. Нове покоління. 2. На чім стоїмо. 3. З проблем таборування. 4. Вата Великої Ради. 5. Ті що їх маємо. 6. Більше уваги міській молоді. 7. Порошистою дорогою. 8. Що діється з українською молоддю на Вел.Укр. 9. Там де ми в меншості. 10. На Закарпатті. 11. Наші розмови. 12. Таборні вражіння. 13. З пластового світу. 14. Про книжку, що в ній заклята пригода. 15. Підсумки літнього спорт. сезону. 16. Наші вирізки. 17. В крутіжі світових подій 
Автори:
 Раковський Мирослав  
Організація-видавник:
Друкарня "Типографія" 
Дата створення:
жовтень 1934  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 "Вогні", журнал, Кархут Василь, Коваль Богдан, Коржинський Степан, Костецький Сергій, молодь, Пласт, Пясецький Андрій - "Дусько", Раковський Мирослав, табір, Чатинський Л. 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21629/
Архіви та колекції:
 НБ ЛНУ ім. І. ФранкаРСРК"В"1934-1935 рік
Розділи:
 Часопис для української молоді "Вогні", 3.3.5.1. Преса пластових (скаутських) організацій, 9.14.1. Пласт (український скавтинг)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар