Beta version 0.1

Часопис для української молоді "Вогні" Ч.3 від листопада 1933 р.

Зміст документа: 
1. На правильний шлях. 2. В джунглях України. 3. Леся Українка. 4. Викинули зі школи. 5. Останній у минулому збройний чин Української армії. 6. Отаман Хмара. 7. Українці на світовому Джемборі в Геделе. 8. Життя. 9. Газетка. 10. Що читати. 11. Веселий куток. 
Автори:
 Кархут Василь  
Організація-видавник:
Друкарня Наукового товариства імені Шевченка 
Дата створення:
листопад 1933  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Базар, "Вогні", Грім, журнал, Заклинський Мирон, Зимовий похід, Кархут Василь, Косач-Квітка Лариса Петрівна - "Леся Українка", новини, Скоп'юк Іван 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21622/
Архіви та колекції:
 НБ ЛНУ ім. І. ФранкаРСРК"В"1933-1934 рік
Розділи:
 Часопис для української молоді "Вогні", 3.3.5.1. Преса пластових (скаутських) організацій, 9.14.1. Пласт (український скавтинг)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар