Beta version 0.1

Часопис для української молоді "Вогні" Ч.4 від грудня 1932 р.

Зміст документа: 
1. Буря. 2. Лицем до питань дня. 3. Лист. 4. У лісовій школі. 5. Виїмок з поеми "Мандрівка до Індій". 6. Як сам збудую радіотехнічний відрядник« 7. Світло філософа Мі-цзе. 8. Йо-йо. 9. Петро. 10. Організуйте лещетарські. 11. Газетка. 12. Всячина. 13. З пластового світу. 14. Що читати» 15. Веселий куток. 
Автори:
 Кархут Василь  
Організація-видавник:
Друкарня видавничої спілки "Діло" 
Дата створення:
грудень 1932  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Величко Ю., "Вогні", Вук, Дольницький Мирон, журнал, Зуб, Кархут Василь, Лінкей, Пласт, Стебський Б., табір, Уітмен Уолт (Walt Whitman), Чупринка Григорій, Яцишин 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21613/
Архіви та колекції:
 НБ ЛНУ ім. І. ФранкаРСРК"В"1932-1933 рік
Розділи:
 Часопис для української молоді "Вогні", 3.3.5.1. Преса пластових (скаутських) організацій, 9.14.1. Пласт (український скавтинг)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар