Beta version 0.1

Часопис для української молоді "Вогні" Ч.7 від 1 квітня 1932 р.

Зміст документа: 
1. На струнах провесни. 2. Казка про сагару, мандрівку, могилу розриту, та життя. 3. Пільгама число один. 4. Як старий Тимофій вмирав співаючи. 5. Літературні записки. 6. Фізичне виховання молоді. 7. В боротьбі за Гімаляї. 8. Ковзани. 9. Соня Геніє. 10. Офіційні висліди олімпіяди. 11. Дописи. 
Автори:
 Рудакевич Осип  
Організація-видавник:
Друкарня видавничої спілки "Діло" 
Дата створення:
01.04.1932  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Антонич Богдан-Ігор, "Вогні", Геніє Соня, журнал, Кравченко Уляна, Олімпіада, Пачовський Василь, Рейнер Марія - "Рільке", Рудакевич Осип 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21606/
Архіви та колекції:
 НБ ЛНУ ім. І. ФранкаРСРК"В"1932 рік
Розділи:
 Часопис для української молоді "Вогні", 3.3.5.1. Преса пластових (скаутських) організацій, 9.14.1. Пласт (український скавтинг)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар