Beta version 0.1

Видання Чернігівської організації НРУ "Громада" № 3 1989 року

Зміст документа: 
У документі подаються статті "Кого вибирати", "Мафія проти народу", "Як закрити рот депутату", "Що гальмує НРУ", "Чернігівський партклуб", "Кров і сльози 1937", повідомлення до Єльцина Б., стаття про перспективи роботи НРУ, стаття "Із бюлетня опозиції" під редакцією Л. Троцького (1928-1941), хроніка, стаття про життя молоді, замітка про Чорнобиль. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
НРУ 
Дата створення:
1989  
Місце створення:
 Чернігів  
Ключові слова:
 видання, "Громада", депутат, Єльцин Борис, КПРС, Литва, молодь, НРУ, партклуб, "Перебудова", повідомлення, "Самвидав", СССР, СССР, Троцький Лев, хроніка, хроніка, Чернігів, Чорнобиль, Чорнобиль 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1928 — 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21535/
Архіви та колекції:
 АСПВФ. 1.Самвидав0
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар