Beta version 0.1

Вестник Московского народного фронта "Гражданский референдум" № 2 от 1989 года

Зміст документа: 
У документі подаються статті про політичну ситуацію В СССР, "Марксисти і ленінці в очах робочого", "Танками по демонстрантах", статті Ю. Афанасієва "Кінець епохи марксизму-ленінізму, епохи КПРС«", Єльцина Б. "Анатомія політичного скандалу", стаття "До критики програми Російського народного фронту". 
Автори:
 Федоровский А.  
Організація-видавник:
Московський народний фронт 
Дата створення:
1989  
Місце створення:
 Москва  
Ключові слова:
 Афанасієв Ю., видання, вісник, "Громадянський референдум", демонстрація, Єльцин Б., КПРС, ленінізм, Литва, марксизм, Москва, Московський народний фронт, робітник, Російський народний фронт, "Самвидав", СССР, СССР, танк, Федоровский А. 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
ХІХ ст н.е. — 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21530/
Архіви та колекції:
 АСПВФ. 1.Самвидав0
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар