Beta version 0.1

Газета "Панорама" № 4 от мая 1989 года

Зміст документа: 
У документі подається стаття щодо соціально-політичної ситуації в Грузії, замітка про "Балтійську асамблею", стаття про мітинг в Лужниках, інтерв'ю із представником Громадської ради захисту арештованих Арцахського руху, стаття "Азербайджан - пошук альтернативи", замітка про Російський народний фронт та вільну пресу, стаття про Конференцію анархо-синдикалістів, стаття про екологічну конференцію в Самарі. 
Автори:
 Василевський Андрій  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
травень 1989  
Місце створення:
 Москва  
Ключові слова:
 Азербайджан, Арцахський рух, "Балтійська асамблея", Василевський Андрій, видання, Громадська рада захисту арештованих Арцахського руху, Грузія, екологія, інтерв'ю, КАС, конференція, Конференція анархо-синдикалістів, КПРС, Литва, Лужники, Москва, "Панорама", преса, Російський народний фронт, Самара, "Самвидав", СССР, СССР 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1939 — травень 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21518/
Архіви та колекції:
 АСПВФ. 1.Самвидав0
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар