Beta version 0.1

Издание "Набат" № 5 от января 1990 года

Зміст документа: 
У документі подаються статті Новомирського Я. "Соціалістична держава є найбільшим експлуататором", про "Перебудову", діяльність депутаті в СССР, заява РПЦ у зв'язку із подіями в Західній Україні, про події В Румунії, стаття про діяльність Махна Нестора, вірші, новини та резолюції анархістських видань. 
Автори:
 Радченко В.  
Організація-видавник:
Конференція анархо-синдикалістів 
Дата створення:
січень 1990  
Місце створення:
 Харків  
Ключові слова:
 анархізм, видання, вірш, Західна Україна, КАС, Конференція анархо-синдикалістів, КПРС, Литва, Махно Нестор, "Набат", новини, "Перебудова", Радченко В., резолюція, РПЦ, Румунія, "Самвидав", соціалізм, СССР, СССР, УГКЦ, Харків, Чаушеску Нікола 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1933 — січень 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21516/
Архіви та колекції:
 АСПВФ. 1.Самвидав0
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар