Beta version 0.1

Видання без першої сторінки СНУМ "Молодий націоналіст" №1

Зміст документа: 
Зміст: 1. Платформа "Загравістів". 2. 1-й Великий Збір СНУМ. 3.Боротьба ОУН з німецькими нацистами на Наддніпрянщині. 4. Історико-літературний календар-хроніка. 5.Зїзд УРП. 6. Петро Полтава. 7. Загальні означення з постанов Великого Збору ОУН. 8.Декалог. 9. З історії ОУН УПА. 10. Гімн ОУН, 11. З історії СУМ на еміграції. 12. Поштова скринька. 13. Увага! 14. Місіонар. 15. З ненадрукованого. 16. Від редакції. 17. Світ дитини України. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
СНУМ 
Дата створення:
1990  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 еміграція, Литва, "Молодий націоналіст", Наддніпрянщина, нацисти, ОУН, Петро Полтава, самвидав, СНУМ, СУМ, УПА, УПА, Федун Петро - "Полтава", Шкіль 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1224 — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21455/
Архіви та колекції:
 АСПВФ. 1.Самвидав0
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар