Beta version 0.1

Газета "Вестник" Временного Правительства № 176 (222) от 13.10.1917 года

Зміст документа: 
У документі подаються новини про діяльність Тимчасового уряду, накази та призначення на державні посади, стаття про авіацію, адміністративні новини із Петрограду, замітки про Петроградських нотаріусів, економічні та господарські новини, новини по Росії, військові новини, міжнародні новини, реклама та оголошення тощо. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Тимчасовий уряд Росії 
Дата створення:
13.10.1917  
Місце створення:
 Петроград  
Ключові слова:
 банк, війна, "Вісник", господарство, економіка, Керенський А., наказ, новини, нотаріус, оголошення, Перша світова війна, Петроград, повідомлення, реклама, Росія, Тимчасовий уряд Росії, Червоний Хрест 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1876 — 26.10.1917 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21442/
Архіви та колекції:
 ДАСОСпр. 9.0
Розділи:
 2.6. Преса періоду 1917–1921рр.
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар