Beta version 0.1

Газета "Вестник" Временного Правительства № 152 (198) от 13.09.1917 года

Зміст документа: 
У документі подаються новини про діяльність Тимчасового уряду, накази та призначення на державні посади, адміністративні новини із Петрограду, новини по Росії, військові новини, міжнародні новини,статистична інформація із облігаціями товариства Рязансько-Уральської залізниці, реклама та оголошення тощо. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Тимчасовий уряд Росії 
Дата створення:
13.09.1917  
Місце створення:
 Петроград  
Ключові слова:
 війна, "Вісник", залізниця, наказ, новини, оголошення, Перша світова війна, Петроград, повідомлення, реклама, Росія, Румунія, Тимчасовий уряд Росії, товариство, Товариство Рязансько-Уральської залізниці, Червоний Хрест 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
15.08.1917 — 26.09.1917 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21435/
Архіви та колекції:
 ДАСОСпр. 9.0
Розділи:
 2.6. Преса періоду 1917–1921рр.
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар