Beta version 0.1

Газета "Наша думка" №3 від 25 березня 1918р.

Зміст документа: 
Наша думка №3. 25 березня 1918р. Орган організації закордонних українців. Вербування в лави Січових Стрільців. Ювілей Центральної Ради. Ратифікація мирного договору. Дублювання інформації з іншої преси. Про ситуацію в Галичині у Львові. Війна з більшовиками. Хроніка та оголошення. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Друкакня Української Центральної Ради 
Дата створення:
25.03.1918  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 більшовики, Буковина, Галичина, гетьман, Гіжовський В., Демократичний фронт, закордонні українці, Київ, молода Республіка, Наша думка, ратифікація, робітники, Січовик, соціаліст-революціонер, Угорщина, українська революція, Центральна Рада, ювілей 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1918 — 1918 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21384/
Архіви та колекції:
 ДАСОСпр. 2643.0
Розділи:
 2.6. Преса періоду 1917–1921рр.
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар