Beta version 0.1

Газета "Наше життя". №1 24 березня 1917р.

Зміст документа: 
Наше життя. №1 24 березня 1917р. Орган Петроградського комітету Української Соціал-Демокатичної робітниичої партії. Положення для соціал-демократів. Про Автономію України. Рубрика до народів всього світу: про федеративну демократичну республіку, про революцію. Про Тимчасовий уряд і раду робітничих і селянських депутатів. Відозви з Московського комітету УСДРП. Українська маніфестація в Петрограді. З Українського життя. 
Автори:
 Вікул С., без автора   
Організація-видавник:
Друкарня Видавничої спілки, Друкарня «Просвєщеніє» 
Дата створення:
24.03.1917  
Місце створення:
 Харків, Петроград  
Ключові слова:
 Авдієнко М., автономія, Вінул С., Київ, кооператив, Національний Фонд, Наше житя, Нечипоренко М., Одеса, Організаційний Український Комітет, Петроград, пролетарі, "Просвіта", Рідне слово, робітнича платня, Росія, Соціал-Демократична Робітнича партія, Україна, учителі, Центральна Рада 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1917 — 1917 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21366/
Архіви та колекції:
 ДАСОСпр. 2611.0
Розділи:
 2.6. Преса періоду 1917–1921рр.
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар