Beta version 0.1

Селянська спілка №2-3 31 серпня 1917р

Зміст документа: 
Селянська спілка №2-3 31 серпня 1917р. Йдеться про: заклики до боротьби за землю і волю. Звіт, відчит про пленарне засідання, про зїзд преставників міністра хліборобства при губернських земельних комітетах та прийняття резолюції. Резолюція плеарного засіданння. Про продовольчу справу, московську нараду. Про смертну кару, демонстрація. Повідомлення з фронту. Постанови Конференцій УПСР. 
Автори:
 Янко О., Литвиненко М., Генс А.  
Організація-видавник:
Губерніяльна Рада Селян Депутатів. 
Дата створення:
31.08.1917  
Місце створення:
 Полтава  
Ключові слова:
 воля, Генс А., Губерніальна Рада Селян Депутатів, губернський земельний комітет, демонстрація, земля, Керенський А., Полтава, продовольча справа, самодержавний правитель, смертна кара, Українська Центральна Рада 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1917 — 1917 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21365/
Архіви та колекції:
 ДАСОСпр. 2609.0
Розділи:
 2.6. Преса періоду 1917–1921рр.
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар