Beta version 0.1

Издание Исполнительного комитета Сумского совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов - "Коммуна" № 91 от 24.05.1919 года

Зміст документа: 
У документі подаються статті новини Радянської Росії та України, новини із закордону, оголошення, стаття про з'їзд Комуністичної партії в Сумах 08-24.05.1919, стаття про шкільну освіту, про більшовизм, новини фронту та стаття про Сумську раду народного господарства. 
Автори:
 без автора   
Організація-видавник:
Виконавчий комітет Сумської ради робочих, сільських та червоноармійських депутатів 
Дата створення:
24.05.1919  
Місце створення:
 Суми  
Ключові слова:
 більшовики, видання, Виконавчий комітет Сумської ради робочих, газета, депутат, "Комуна", Комуністична партія, наказ, новини, оголошення, Радянська Росія, сільських та червоноармійських депутатів, Суми, Сумська рада народного господарства, ЧА, школа 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
05.05.1919 — 24.05.1919 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21300/
Архіви та колекції:
 ДАСОСпр. 17.0
Розділи:
 2.6. Преса періоду 1917–1921рр.
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар