Beta version 0.1

Издание Исполнительного комитета Сумского совета рабочих, крестьянских и красноармейских депутатов - "Коммуна" № 80 от 11.05.1919 года

Зміст документа: 
У документі подаються статті новини Радянської Росії та України, новини із закордону, оголошення, стаття про ІV Інтернаціонал, новини Мюнхена, кам'яну та вугільну промисловість Донецька, статті про з'їзд українських профспілок. 
Автори:
 без автора   
Організація-видавник:
Виконавчий комітет Сумської ради робочих, сільських та червоноармійських депутатів 
Дата створення:
11.05.1919  
Місце створення:
 Суми  
Ключові слова:
 Баварія, видання, Виконавчий комітет Сумської ради робочих, газета, депутат, "Комуна", Крим, Латвія, Німеччина, новини, оголошення, Радянська Росія, сільських та червоноармійських депутатів, Суми, Угорщина, ЧА 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1918 — 11.05.1919 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/21289/
Архіви та колекції:
 ДАСОСпр. 17.0
Розділи:
 2.6. Преса періоду 1917–1921рр.
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар